Kā klausīties gaismas valodu?

Gaismas valoda ir rīks, kas palīdz transformēt enerģijas. Enerģija ir visuma celtniecības materiāls. Viss pasaulē ir enerģija, mēs varbūt to neredzam bet lielākā daļa no mums to noteikti sajūt.

Visu, kas mums ir, ir radījusi enerģija, mēs tikai to neapzināmies. Mums liekas, ka viss ir radies pats no sevis un mums tajā nav teikšana. Tomēr tā nav taisnība. Mūsu spēkos ir radīt brīnumus un arī problēmas. Gaismas valoda ir viens no veidiem, kā šo procesu padarīt vieglāku.

Ja tev gaismas valoda nav zināma kā enerģijas transformācijas līdzeklis, tad šis raksts ir tev. 

Ko darīt, kad esi ieguvusi jaunu gaismas valodas ierakstu? Iesaku pirmās dienas klausīties vairākas reizes un uzticies savai sajūtai lai zinātu cik ilgi un bieži to klausīties..

Ar vienu reizi nepietiek. Tas būs kā spļāviens jūrā. Mēs savu dzīvi esam veidojuši gadiem ilgi un arī visas mūsu problēmas nav radītas vienas dienas laikā. Lai gaismas valoda iedarbotoes un rezultāts būtu redzams un paliekošs, tā ir jāklausās daudzas reizes. Pirmās reizes tikai sāks iekustināt enerģiju, kas tur ir sēdējusi gadiem ilgi un tikai pēc tam tā sāk to transformēt un radīt paliekošu rezultātu.

Klausies gaismas valodu kā meditāciju. Atrodi sev ērtāku vietu, apsēdies vai apgulies, uzliec ierakstu un aizver acis. Elpo lēni un dziļi. Iesūc skaņas un enerģijas savā ķermenī un ļauj tām transformēt transformējamo.

Otrs veids kā klausīties – uzliec fonā un lai tā skan visu laiku (nepārtraukti) kaut vai visu dienu, kamēr tu darbojies pa māju. vari klausīties arī darbā vai citur, tikai uzliec uz zema skaļuma, lai citiem netraucē. Es reizēm uzlieku to, kad braucu ar mašīnu (mūzikas vietā) vai pastaigājoties.

Klausies to kamēr guli. Tajā laikā iedarbība ir dziļāka, jo visas mūsu barjeras ir lejā un mūsu prāts neiejaucas. Uzliec uz skaļuma kas tev netraucē gulēt. ja negribi kalusīties visu nakti, uzliec ierakstu lai iemigtu. Visi mani ieraksti ir ~1 stundu gari un kad ieraksts beigsies, tu jau būsi iemigusi un tas pārstās spēlēt.

Es visus ierakstus saglabāju un ik pa laikam izvelku ārā un klausos. Enerģija nav lineāra, ja es šodien klausos ierakstu par kaut ko, tas var neaiziet līdz pašiem dziļumiem, jo varbūt tajā laikā es “nevēlos” visu mainīt vai varbūt kaut kas cits ir nepieciešams un tapēc klausoties vēlāk to pašu ierakstu, tas transformēs to dziļāk. Uzticies savai sajūtai.

 

P.S. Gaismas valodas ierakstus var iegūt manā veikalā vai pie citiem gaismas valodas praktiķiem. Visām manām meistarklasēm līdzi nāk gaismas valodas ieraksts.

Padalies ar draugu

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart