Kas šodien ir iespējams?

Par mani

Sveiki! Mani sauc Līga Dzene

Mana interese par cilvēka psiholoģiju sākās jau pamatskolas laikos, kad vēlējās izzināt sevi un to kāpēc esmu ir tāda kāda esmu. 22 gadu vecumā sāku studēt psiholoģiju, to nepabeidzot devos laimes meklējumos uz Angliju.
Psiholoģija mani vēl aizvien interesēja, bet nevēlējos pavadīt gadus terapijā, lai mainītu nelielu savas dzīve daļu.

Anglijā es izmācijos citas modalitātes, kas ir saistītas ar cilvēka transformāciju. Izmācijos par dzīves treneri, gāju uz kursiem, kur māca runāt ar gariem, staigāju pa karstām oglēm, bet nekas īsti nebija man pa gaumei. Es gribēju visu ātri, tulīt un bez piepūles.

2013. gadā uzzināju par Access Consciousness un tās sākās mans ceļš apzinātā darbā ar enerģijām. Biju atradusi to, ko meklēju.

Šo gadu laikā mācijos un praktiski strādāju ar enerģiju transformāciju. Tas palīdzēja man daudz ko mainīt gan savā, gan citu dzīvē.

Darbs ar enerģijām ir daudz vieglāks nekā darbs ar matēriju. Enerģija ir pasaules celtniecības materiāls, no kā materija ir veidojusies. Ja vēlies vairāk naudas, maini to vispirms enerģētiski un tad ir vieglāk to radīt redzamajā pasaulē.

2020. gadā sāku strādāt ārpus Access Consciousness, jo bija nepieciešams kas jauns dzīvē.
Pašlaik darbojos ar Akaši hronikām un gaismas valodu, kas ir burvīgs līdzeklis, lai transformētu jebkuru enerģiju.

Es uzskatu, ka mums katram ir dotas iespējas mainīt jebko savā dzīvē. Jautājums ir vai mēs to izmantojam vai ne un vai mēs uzdodam pareizos jautājumus.

Padalies ar draugu
Shopping Cart