Vai bieži sev uzdod jautājumu “Kas es esmu?”
Vai tu zini kas tu esi? Šeit gan neiet runa par tituliem, lomām un darba nosaukumiem.
Kas tu esi kā cilvēks, kā būtne? Kas tevi motivē, kas tev patīk un nepatīk? Vai tu zini kā tu reaģēsi noteiktās situācijās, vai tev patīk citus kontrolēt vai tev patīk izpalīdzēt citiem?
Šīs ir tikai nelielas daļiņas no tā, kas mēs varētu būt un kas mēs varbūt bijām vakar un šodien vairs neesam.
Es ik pa laikam esmu sev prasījusi, kas es esmu, un tas vienmēr ir bijis tā garām ejot un ātri pārskrienot pāri.
Pēdējā laikā esmu aizdomājusies par to, kas patiesi ir nepieciešams, lai mainītu savu realitāti. Ilgus gadus esmu strādājusi ar dažādām metodēm un rīkiem un liela daļa no tiem ir veiksmīgi pielietoti.
Tomēr man gribās ātrāk, vieglāk un efektīvāk.
Mēs skatāmies uz saviem ārējiem apstākļiem, iespējams tie mūs neapmierina un nolemjam kaut ko mainīt. Reizēm mums arī izdodas bet bieži vien rezulāts ir īslaicīgs. Jo tas kas to ir radījis (mūsu iekšējā pasaule) nemainās.
Iekšējā pasaule ir tā kas rada mūsu ārējo pasauli. Pareizāk sakot, tā projecē uz ekrāna filmu, kas ir mūsos.
Kas tad īsti atrodas uz mūsu filmiņas? Daudzi noraustīs plecus un teiks “Nezinu” un tā ir patiesa atbilde. Mēs nemaz nezinām kas mēs esam. Bieži vien mēs nemaz nevēlamies zināt kas mēs esam, dzīvojam ilūzijā. Kā mēs varam mainīt kaut ko ja pat nevēlamies uz to skatīties? ?et tas jau stāsts citai reizei.
Kā mēs varam mainīt to, ko pat nezinam? Problēmas risināšanas pamatā ir apzināties kas ir problēma un tā jau ir puse no risinājuma. Ja mēs nezinām kura skrūve ir vaļēja, tad mēs nezinām kuru ir nepieciešams pievilkt spēcīgāk.
Ir tik daudz rīku un metožu kā mainīt naudas lietas, attiecības utt. bet tie ir tikai instrumenti.
Kāda ir tava patiesā situācija ar naudu, attiecībām utt? Kas tu patiesībā esi? Tas ir jautājums kas mums vispirms ir jāapskata, lai varētu iet tālāk un meklēt rīku, kas to var mainīt.