Kas ir atbildīgs par tavu dzīvi?

Perfektā pasaulē tā būtu tu pati. Diemžēl mēs [vēl] nedzīvojam tadā pasaulē. Piedzimstot mēs esam savu vecāku rokās, augot mēs esam skolas un savu vienaudžu rokās, kad izaugam tie ir sabiedrība, darba devēji, valdība, utt.

Mēs dzīvojam tadā sabiedrībā, kurā jau pēc dizaina tas nav iespējams, ja vien vecāki mūs nav attiecīgi audzinājuši vai mēs neesam piedzimuši par dumpiniekiem.

Tomēr arī ja mūsu kārtis nav “pareizi” salikušās, mēs varam to izmainīt.

Kāds labums ir no tā, ja mēs paši esam atbildīgi par savu dzīvi?

Mēs paši nosakām kāda būs mūsu dzīve. Ja kāds cits ir atbildīgs par mums, tad mums ir jādzīvo pēc otra noteikumiem. Mūsu apstākļi ir atkarīgi no tā, kā otrs izlemj. Tas ir tāpat kā vienmēr būt pasažierim savā dzīvē. Labākajā gadījumā tu sēdi automašīnas priekšējā sēdeklī. Kā ir ja tu esi ielikta bagāžniekā un vēl sasieta?

Dzīves laikā mums ir dotas iespējas izvēlēties. Katra situācija ir kā eksāmens: es pakļaušos vai stāvēšu augsti paceltu galvu. Atzīme ir viss tas, kas nāk pēc tam. Lielāka pakļaušanās otram vai brīvība veidot savu dzīvi tā, kā vēlies.

Kā tikt līdz savas dzīves stūrei? Pirmais ir apzināties savu patieso vietu tajā momentā. Neturēt ilūziju par to kas ir un kas nav. Atzīsti pati sev, ka kāds cits brauc pie stūres. Apzinies kas ir tas šoferis. Šoferis ne vienmēr var būt fiziska, reāla būtne. Tas var būt arī kas abstrakts: nauda, valdība, darbs, mājdzīvnieki. Tas protams nenozīmē ka tev kaķis ir jāmet no mājas laukā. Man arī ir divi kaķi kas diktē manu dzīvi :). Tomēr ja tu maini attieksmi un attiecību dinamiku, viss mainīsies.

Novērtē savu situāciju. Vai ir kas tāds ko tu jau tagad vari darīt, lai situāciju mainītu? Vienmēr jau nevajag visu mainīt par 180 grādiem. Reizēm pietiek tikai ar dažiem un tavas dzīves kurss jau mainās. Katru dienu pa grādam.

Pajautā sev “Ko es šodien varu izvēlēties, kas ieliktu mani vadītāja lomā?” Jautājums ir jāskaita daudzas reizes, kā mantra. Tas maina enerģiju un ievirza tavu fokusu citā gultnē.

Arī no situācijām, kas liekas bezcerīgas, ir izeja. Jautājumus ko lietot tādā situācijā “Kā tas var kļūt labāks?” un “Kas vēl ir iespējams?” Var izmantot arī rīku “Interesants viedoklis…” (YouTube video par rīku)

Katrai no mums šī situācija ir savādāka, cita var pati atrast risinājumu, tikai nepieciešams nomainīt fokusu, citai ir nepiešiešama palīdzība ieraudzīt to iespēju. Ja ir nepieciešama skaidrība es piedāvāju nolasīt tavas Akaši hronikas vai mainīt enerģijas ar gaismas valodas palīdzību.

Padalies ar draugu

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart