Kas šodien ir iespējams?

Gaismas valoda

Kas ir gaismas valoda?

Šī valoda nāk caur čanelingu. Gaismas valoda var būs kustība, simbols vai vokāla, kas neizklausās pēc nevienas zemes valodas. Šai valodai ir dziedinošs spēks un ar to ir iespējasm transformēt jebkuru enerģiju. Ir jābūt tikai vēlmei to mainīt un transformēt.

Čanelings – [angļu val. – chanelling] īsumā sakot tā ir spēja kominucēt ar būtnēm un nolasīt enerģijas, kas virmo mums visapkārt. Būtnes var būt eņģeļi, gari, citplanētieši, utt. Enerģijas var būt informācija, kas tiek glabāta ēteriskajā laukā vai mūsu augstākais ES.

Personalizēta gaismas valoda

Ar šo pakalpojumu es piedāvāju personalizētu gaismas valodas translāciju. Ja tev ir kaut kas, ko liekas nevari mainīt, tad iespējams to var izdarīt ar gaismas valodas palīdzību.

Gaismas valodai nav vārdu, ko saprot mūsu prāts. Tā ir enerģijas vibrācija, kas spēj iekļūt jebkur un mainīt jebko, ja vien mēs tai ļaujamies.

Pēc gaismas valodas sesijas, saņemsi MP3 ierakstu, ko varēsi klausīties atkal un atkal, dziļākai transformācijai.

Kā klausīties gaismas valodu?

Ko darīt ar gaismas valodas ierakstu? Iesaku pirmās dienas klausīties vairākas reizes un uzticies savai sajūtai lai zinātu cik ilgi un bieži to klausīties..

Ar vienu reizi nepietiek. Tas būs kā spļāviens jūrā. Mēs savu dzīvi esam veidojuši gadiem ilgi un arī visas mūsu problēmas nav radītas vienas dienas laikā. Lai gaismas valoda iedarbotoes un rezultāts būtu redzams un paliekošs, tā ir jāklausās daudzas reizes. Pirmās reizes tikai sāks iekustināt enerģiju, kas tur ir sēdējusi gadiem ilgi un tikai pēc tam tā sāk to transformēt un radīt paliekošu rezultātu.

Klausies gaismas valodu kā meditāciju. Atrodi sev ērtāku vietu, apsēdies vai apgulies, uzliec ierakstu un aizver acis. Elpo lēni un dziļi. Iesūc skaņas un enerģijas savā ķermenī un ļauj tām transformēt transformējamo.

Otrs veids kā klausīties – uzliec fonā un lai tā skan visu laiku (nepārtraukti) kaut vai visu dienu, kamēr tu darbojies pa māju. vari klausīties arī darbā vai citur, tikai uzliec uz zema skaļuma, lai citiem netraucē. Es reizēm uzlieku to, kad braucu ar mašīnu (mūzikas vietā) vai pastaigājoties.

Klausies to kamēr guli. Tajā laikā iedarbība ir dziļāka, jo visas mūsu barjeras ir lejā un mūsu prāts neiejaucas. Uzliec uz skaļuma kas tev netraucē gulēt. ja negribi kalusīties visu nakti, uzliec ierakstu lai iemigtu. Visi mani ieraksti ir ~1 stundu gari un kad ieraksts beigsies, tu jau būsi iemigusi un tas pārstās spēlēt.

Es visus ierakstus saglabāju un ik pa laikam izvelku ārā un klausos. Enerģija nav lineāra, ja es šodien klausos ierakstu par kaut ko, tas var neaiziet līdz pašiem dziļumiem, jo varbūt tajā laikā es “nevēlos” visu mainīt vai varbūt kaut kas cits ir nepieciešams un tapēc klausoties vēlāk to pašu ierakstu, tas transformēs to dziļāk. Uzticies savai sajūtai.

Kādas ir tavas izvēles iespējas?

Es piedāvāju 30 vai 15 minūšu sesijas. Ņem vērā ka daļa no laika ir atvēlēta, lai izrunātu to, ko vēlies iegūt no gaismas valodas translācijas. 15 minūšu sesija ir tiem, kas pie manis jau ir bijuši un jau ir skaidrība par to ko vēlas.

Gaismas valodas translācija ir iespējama klātienē un arī attālināti (Zoom).

Padalies ar draugu
Shopping Cart