Meistarklase online vidē.

Nu bez drāmas manā dzīvē neiztikt...

Vai esi drāmas karaliene?

  • Ja tev patīk paklačoties.
  • Pat ja pati drāmu netaisi, bet tā tev seko ik uz soļa.
  • Ja tev patīk meksikāņu telenoveles 😉…
  • Ja bieži iekulies nepatikšanās un nezini kāpēc (viena no pazīmēm ir ka tev patīk spriedze)

Būt par drāmas karalieni, nenozīmē ka ik uz stūra taisi skandālus (arī viena no pazīmēm). Ja tavā dzīvē notiek daudz drāmu, kas no tevis [it kā] nav atkarīgas, tu enerģētiski tās pievelc, jo kaut kur tavā būtībā slēpjas patika uz tām.

Ja vēlies beidzot atvadīties no tām un iegūt vairāk miera un viegluma, tad šī meistarklase ir tieši tev.

Meistarklases apraksts

Klases laikā mēs apskatīsim lietas un enerģijas, kas mums palīdzēs tikt laukā no drāmas cikla.

Es izmantoju gaismas valodu, lai attīrītu un transformētu enerģijas. Katrā meistarklasē tiek piedāvātas 1 līdz 2 gaismas valodas translācijas (katra ~6 min gara).

Pārējā laikā mēs runājam par tēmu, dalībnieces uzdod jautājumus un es paralēli arī tīru enerģijas, kas uzpeld, izmantojot roku un ķermeņa kustību (gaismas valoda).

Ko tu saņemsi

  • MP3 ierakstu no meistarklases (~60 min)
  • Atsevišķs gaismas valodas MP3 ierakstu

Kas ir gaismas valoda?

Šī valoda nāk caur čanelingu. Gaismas valoda var būs kustība, simbols vai vokāla, kas neizklausās pēc nevienas zemes valodas. Šai valodai ir dziedinošs spēks un ar to ir iespējasm transformēt jebkuru enerģiju. Ir jābūt tikai vēlmei to mainīt un transformēt.

Čanelings – [angļu val. – chanelling] īsumā sakot tā ir spēja kominucēt ar būtnēm un nolasīt enerģijas, kas virmo mums visapkārt. Būtnes var būt eņģeļi, gari, citplanētieši, utt. Enerģijas var būt informācija, kas tiek glabāta ēteriskajā laukā vai mūsu augstākais ES.

Laiks dot mieram un vieglumam iespēju!

Piereģistrējies un saņem ierakstu savā e-pastā.

Sveiki!

Mani sauc Līga

Mana interese par cilvēka psiholoģiju sākās jau pamatskolas laikos, kad vēlējās izzināt sevi un to kāpēc esmu ir tāda kāda esmu. 22 gadu vecumā sāku studēt psiholoģiju, to nepabeidzot devos laimes meklējumos uz Angliju.

Anglijā es atklāju maģisko enerģiju pasauli, jo Latvijā ap to laiku šīs zināšanas vēl nebija tik plašas. Sāku studēt dažādas metodes, lai varētu, pirmkārt, mainīt to, kas nestrādāja manis pašas dzīvē.

No 2013. līdz 2020. gadam intensīvi strādāju ar Access Consciousness enerģētiskajiem rīkiem, kas atklāja manis pašas zināšanas par enerģijām.

Kopš 2021. gada strādāju ar Akaši hronikām un gaismas valodu, kas ir burvīgs enerģijas transformācijas līdzeklis.

Padalies ar draugu
Shopping Cart