Bezmaksas meistarklase. Piereģistrējies un saņem ierakstu 👇

Ko tu vienmēr esi vēlējusies, un neesi uzdrošinājusies lūgt?

Liela daļa no mums savu mūžu ir nodzīvojušas un īsti līdz galam nav izpratušas, kā var dzīvē radīt to, ko mēs patiesi vēlamies.

Man pašai reizēm liekas, ka daudz kas ir nācis nejauši un pat nezinu kā tas ir gadījies. Tās reizes, kurās kaut kas ir sasniegts apzināti, esmu sapratusi un vēlos dalīties ar savu pieredzi un rīkiem ko esmu lietojusi.

Otrs šīs meistarklases uzdevums ir trenēt mūsu lūgšanas un saņemšanas muskuli. Katru dienu mēs rakstīsim [skaistajā kladītē] to, ko [patiesi] vēlamies.

Meistarklases apraksts

Šī meistarklase būs iepriekš ierakstīta.

Katru dienu tu saņemsi vienu e-pastu ar video, kurā es dalīšos ar informāciju, dažādiem rīkiem un gaismas valodas translācijām, kas ir atbilstošas klases tēmai.

Tavs uzdevums katru dienu būs rakstīt visu to, ko vēlies un klausīties gaismas valodas un transformēt to, kas traucē saņemt visu to ko uzrakstīji. 😉

Ko tu saņemsi

  • 7 video. Katru dienu savā e-pastā saņemsi vienu video.
  • Gaismas valodas MP3 ierakstus.

Kas ir nepieciešams

  • Skaista pierakstu kladīte un rakstāmais.
  • 30 minūtes dienā, kad tevi neviens netraucē.

Kas ir gaismas valoda?

Šī valoda nāk caur čanelingu. Gaismas valoda var būs kustība, simbols vai vokāla, kas neizklausās pēc nevienas zemes valodas. Šai valodai ir dziedinošs spēks un ar to ir iespējasm transformēt jebkuru enerģiju. Ir jābūt tikai vēlmei to mainīt un transformēt.

Čanelings – [angļu val. – chanelling] īsumā sakot tā ir spēja kominucēt ar būtnēm un nolasīt enerģijas, kas virmo mums visapkārt. Būtnes var būt eņģeļi, gari, citplanētieši, utt. Enerģijas var būt informācija, kas tiek glabāta ēteriskajā laukā vai mūsu augstākais ES.

Ko tu vēlies?

Piereģistrējies un saņem ierakstu savā e-pastā.

.

Sveiki!

Mani sauc Līga

Mana interese par cilvēka psiholoģiju sākās jau pamatskolas laikos, kad vēlējās izzināt sevi un to kāpēc esmu ir tāda kāda esmu. 22 gadu vecumā sāku studēt psiholoģiju, to nepabeidzot devos laimes meklējumos uz Angliju.

Anglijā es atklāju maģisko enerģiju pasauli, jo Latvijā ap to laiku šīs zināšanas vēl nebija tik plašas. Sāku studēt dažādas metodes, lai varētu, pirmkārt, mainīt to, kas nestrādāja manis pašas dzīvē.

No 2013. līdz 2020. gadam intensīvi strādāju ar Access Consciousness enerģētiskajiem rīkiem, kas atklāja manis pašas zināšanas par enerģijām.

Kopš 2021. gada strādāju ar Akaši hronikām un gaismas valodu, kas ir burvīgs enerģijas transformācijas līdzeklis.

Padalies ar draugu
Shopping Cart