Kā būtu, ja konkurence neeksistētu?

Pasaule bez konkurences nenozīmē to, ka visi ar kuriem tu sacenties, neeksistē. Tas nenozīmē, ka neviens nepiedāvā to, ko tu piedāvā un tev nav konkurences savā nozarē.

Konkurence pastāv zemākajās vibrācijās un jo augstāk tu cel savas vibrācijas, jo mazāka ir konkurences ietekme uz tavu biznesu un radošumu. Pasaule bez konkurences ir tad, kad tu nesacenties, tu esi tu pati un tu radi tapēc ka tu vēlies lai tas eksistētu, nevis tāpēc ka tas atbilst kaut kādiem pasaules noteikumiem.

Šīs meistarklases mērķis ir celties pāri un ārpus konkurences. Mēs esam bezgalīgas būtnes un ja skatās no visuma viedokļa, tad konkurencei nav jēgas. Tas, ko es piedāvāju, neviens cits uz pasaules nepiedāvā un tas, ko tu piedāvā, nav nevienam citam. Kaut arī mēs piedāvājam viena veida produktu, tas nav viens un tas pats.

.

Kāds labums ir dzīvot ārpus konkurences?

Tu radi to, ko tu vēlies radīt un tāpēc ka tu vēlies to radīt, un tas nav atkarīgs no tava konkurenta.

Tu velti savu enerģiju radīšanai un nevis lai būtu konkurētspējīga.

Pasaulei nav vajadzīgi konkurētspējīgi cilvēki, tai ir nepieciešami radītāji un tie arī tiek attiecīgi novērtēti.

Atbrīvo sevi no stresa, ko rada nepārtraukta sevis salīdzināšana ar citiem.

Radi kopā ar citiem. Radi pasauli, kurā tu vēlies dzīvot.

Meistarklases apraksts

Klases laikā mēs apskatīsim lietas un enerģijas, kas sasitītas ar noteikto tēmu.

Es izmantoju gaismas valodu, lai attīrītu un transformētu enerģijas. Katrā meistarklasē tiek piedāvātas 1 līdz 2 gaismas valodas translācijas (katra ~6 min gara).

Pārējā laikā mēs runājam par tēmu, dalībnieces uzdod jautājumus un es paralēli arī tīru enerģijas, kas uzpeld, izmantojot roku un ķermeņa kustību (gaismas valoda).

Ko tu saņemsi

  • MP3 ierakstu no meistarklases (~60 minūtes garš)
  • Atsevišķu gaismas valodas MP3 ierakstu

Laiks parādīt pasaulei uz ko tu esi spējīga!

Piereģistrējies un saņem ierakstu savā e-pastā.

Sveiki!

Mani sauc Līga

Mana interese par cilvēka psiholoģiju sākās jau pamatskolas laikos, kad vēlējās izzināt sevi un to kāpēc esmu ir tāda kāda esmu. 22 gadu vecumā sāku studēt psiholoģiju, to nepabeidzot devos laimes meklējumos uz Angliju.

Anglijā es atklāju maģisko enerģiju pasauli, jo Latvijā ap to laiku šīs zināšanas vēl nebija tik plašas. Sāku studēt dažādas metodes, lai varētu, pirmkārt, mainīt to, kas nestrādāja manis pašas dzīvē.

No 2013. līdz 2020. gadam intensīvi strādāju ar Access Consciousness enerģētiskajiem rīkiem, kas atklāja manis pašas zināšanas par enerģijām.

Kopš 2021. gada strādāju ar Akaši hronikām un gaismas valodu, kas ir burvīgs enerģijas transformācijas līdzeklis.

Padalies ar draugu
Shopping Cart